Хімчистка автомобіля

    Високоякісна професійна хімчистка автомобіля – це досить дорога послуга, оскільки для її виконання потрібно не тільки багато часу, але і аж ніяк недешева оснащення. Високотехнологічна і якісна хімчистка автомобіля має на увазі виконання комплексних послуг, що включають оброблення та очищення всіх поверхонь, а також виведення плям від їжі і навіть усунення тютюнового диму. Дана процедура здатна повернути транспортному засобу доглянутість і первозданну чистоту.

     Для чого потрібна хімчистка автомобіля?
    Більшість автолюбителів вважають, що хімічне чищення салону необхідно проводити лише перед тим, як продавати авто з метою надання йому свіжого вигляду або при виникненні неприємних сторонніх запахів чи плям . Однак це неправильно, оскільки на відміну від інших речей повсякденного вжитку, машина забруднюється значно швидше, не кажучи про вплив поганої погоди, коли в салон мимоволі потрапляють бруд і пил. Більше того в авто палять  і  далеко не завжди помічають, як згодом пластикові поверхні схильні втрачати первісний блиск, покриваючись жовтуватим нальотом, стеля з білого стає брудно-жовтуватою, а запах прокуреності в салоні стає явно помітним. Також причиною процесу забруднення може бути і кондиціонер.  Своєчасна хімчистка автомобіля  чудово допомагає зберегти салон в відмінному стані та відповідно сприяє згодом, його вигідному продажу, адже доглянутість і чистота створюють враження про господаря авто, як про людину акуратну, надаючи тим самим більшу довіру.

    Ціноутворення

    Як правило, вартість автомобільної хімчистки залежить від наступних факторів:

  • Категорія (розмір) транспортного засобу – чим більші габарити автотранспортного засобу, тим відповідно більший період часу займає процес його очищення.
  • Ступінь забруднення – якщо за машиною періодично не доглядати, в ній з часом з’являються плями і бруд, які в результаті глибоко в’їдаються в поверхню. Чим довше відкладається відвідування сервісу, тим більше часу піде на усунення забруднень.

    Безумовно, на сьогоднішній день інтернет буквально сповнений пропозицій від копійкових  сервісів, що пропонують хімчистку з 70% знижкою. У такій ситуації дуже важливо, щоб очікування збігалися з можливостями сервісу, адже організації, що використовують подібні знижки, як правило, заточені не так на якісне надання послуг, як на потік. При цьому технологія та обладнання, в таких сервісах часто не відповідають вимогам, що пред’являються до такого роду процесів …
    Головне  пам’ятати – якісна хімчистка авто потребує дорогого професійного обладнання, дозволити собі яке здатна далеко не кожна організація. Крім того, процедура хімчистки повинна здійснюватися в спеціалізованих приміщеннях, кваліфікованим персоналом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *